2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı 23 - 26 Mayıs 2024

2. Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı

Fuar Hakkında Genel Bilgi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, TÜRSAB ve Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası desteği ile TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri A.Ş. ve Diyarbakır Fuarcılık ve Ticaret A.Ş. tarafından gerçekleştirilecek 2.Mezopotamya Turizm ve Gastronomi Fuarı, 23 - 26 Mayıs 2024 tarihleri arasında turizm profesyonelleri ve ziyaretçilerini Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde buluşturacak.

Mezopotamya’nın sahip olduğu eşsiz turizm potansiyelini değerlendirerek ve bu anlamda tüm sektöre yeni iş birlikleri sunarak, ülkemiz ve dünya turizmi için yeni bir turizm haline gelmesini sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl ilk kez düzenlenen fuar, beklentilerin üzerinde bir başarı sağlayarak yaklaşık 17.000 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

2. Mezopotamya Turizm & Gastronomi Fuarı, yurtdışından gelecek olan satın alma heyetleri, bölgeye özgü panel, atölye ve etkinlikleri, tüm hedef pazarlara yönelik çalışmaları ile sizler için yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Siz de bu organizasyonun bir parçası olmak, yeni destinasyonlar keşfetmek, yeni dönem için yol haritanızı belirlemek, iş birliği fırsatlarınızı artırmak ve etkili tanıtımlarla yeni iş birlikleri oluşturmak için fuarda yerinizi alabilirsiniz.